Magmedia

O Firmie

Miło nam jest gościć Państwa na naszej stronie internetowej i mamy nadzieję, iż znajdą tutaj państwo informacje niezbędne do podjęcia decyzji o współpracy z Naszą firmą w zakresie szeroko pojętej Reklamy Wizualnej.

Firma MAG-media powstała w 1997 roku. Od początku naszej działalności nieustannie dążymy do tego aby zapewnić Naszym Klientom świadczenie usług w zakresie reklamy na obszarze nie tylko takich miast jak Zgierz czy Łódź. Wysoka jakości oferowanych produktów i usług reklamowych spowodowała, iż Nasza ekspansja na rynku branży reklamowej poszerzyła swoje pole do rynku ogólnopolskiego a co za tym idzie, zaufali Nam klienci z poza obszaru województwa łódzkiego.

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja reklamy wizualnej. Począwszy od prostych form takich jak tablice i banery reklamowe, litery przestrzenne zwykłe i podświetlane, kasetony i pylony reklamowe, po bardzo skomplikowane projekty takie jak budowa i aranżacja stoisk targowych, aranżacja i wyposażenie witryn sklepowych w elementy świetlne i przestrzenne. Realizujemy zlecenia na podstawie projektów wykonywanych w naszej pracowni reklamy oraz na podstawie projektów powierzonych. Służymy fachową poradą i jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Mając na uwadze zapewnienie komfortowych warunków współpracy z naszą firmą, dbając o Państwa czas, a co za tym idzie i pieniądze, dajemy możliwość realizacji wszystkich zleceń w zakresie szeroko rozumianych usług reklamowych w jednym miejscu.

„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.”

Stuart Henderson

MAPA STRONY OFERTA ADRES
Magmedia
ul. Szczawińska 54/58
95-100 Zgierz
tel. +48 502 423 007
e-mail: biuro@magmedia.pl
2014 Magmedia. All rights reserved