Magmedia

Inne

Elementy scenografii

Doświadczenie jakie posiadamy w projektowaniu wizualnym i przestrzennym oraz zaplecze sprzętowe pozwala Nam na zdobywanie szerszych horyzontów nie tylko w dziedzinie reklamy. Nasze pomysły, koncepcje, możliwości i praktyka, pozwoliły na wykorzystanie tych atutów w budowie scenografii telewizyjnych i eventowych. W naszym portfolio znajdują sie elementy tworzone przez Nas przy takich produkcjach telewizyjnych jak "PRZEBOJOWE POLKI" czy "E=MC2"

Współtworzymy elementy scenografii i wystroju przy różnego rodzaju eventach takich jak Dinner In The Sky czy Mistrzostwa Świata w Pokazach Barmańskich organizowanych przez firmę BOLS.

Produkcja Video i Audio

Oferujemy kompleksowe usługi marketingu z użyciem najnowszych technologii wideo. Specjalizujemy się w produkcjach video dla Internetu (YouTube, Vimeo). Oferowane przez nas produkcje filmowe docierają do licznych odbiorców wywołując przy tym niezapomniane emocje.

Proponujemy Państwu tworzenie filmów opartych na inspirujących scenariuszach połączonych z interesującymi zdjęciami i muzyką. Wysoka jakość naszych produkcji podnosi efekty pozostałych działań reklamowo-wizerunkowych stosowanych w biznesie.

Wykorzystanie obrazu i dźwięku zwiększa możliwości kreacyjne oraz wpływa na efekt wywierany na odbiorcach. Staramy się sprostać niełatwemu zadaniu, jakim jest osiągnięcie najwyższego współczynnika ceny do jakości.

Zainteresowany?

MAPA STRONY OFERTA ADRES
Magmedia
ul. Szczawińska 54/58
95-100 Zgierz
tel. +48 502 423 007
e-mail: biuro@magmedia.pl
2014 Magmedia. All rights reserved